MEMBERS LOGIN
 

   جستجو در:    

خدمات پس از فروش GREEN

مجموعه   GREEN   در سال 1372 تاسیس شد و با گذر از مراحل مختلف، در نتیجه اعتماد متخصصین IT توانست به یکی از نام‌های تجاری مطرح در زمینه سخت افزار تبدیل گردد. یکی از شاخص‌های GREEN که مورد تاکید اکثر متخصصین می‌باشد نحوه ارایه خدمات و گارانتی محصولات است که تا کنون توانسته پاسخگوی بسیاری از کاربران عزیز باشد.

اعتماد شما به مجموعه GREEN و خدمات آن، راه را برای توسعه کمی و کیفی این خدمات باز نمود تا جایی که از این پس مجموعه خدمات پس از فروش GREEN با نام GREEN GUARANTEE همراه با خدماتی متفاوت و گسترده تر، افتخار حضور در کنار شما را خواهد داشت.

مهمترین هدف ما ارایه خدمات به کاربران عزیز با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط کشور است و امید داریم با تلاش و کوشش و همراهی شما، تعریفی نوین از واژه خدمات را ارایه دهیم.

  شرایط گارانتی :
  • مشتری گرامی ضمن تشکر از انتخاب شما ، این کالا توسط GREEN گارانتی شده است و آسیب های ناشی از نقص فنی وسیله، مواد بکار رفته و شرایط تولید شامل گارانتی می باشد.
  • هر گونه آسیب ناشی از ضربه، ریختن مایعات و مواد شیمیایی، آتش سوزی، نوسات برق و استفاده نادرست از دستگاه، شامل گارانتی نمی باشد.
  • هرگونه تغییر در مشخصات دستگاه و باز شدن آن توسط افراد غیر مجاز، گارانتی را از درجه اعتبار ساقط می سازد.
ساعات کار گارانتی :
  شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 17
  پنج شنبه ها از ساعت 8 صبح الی 12
  تلفن : 88541028  و  88541029  داخلی 106 و 107
  فکس : 02188504336
  وب سایت: www.green-guarantee.ir
  آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، نرسیده به کوچه یکم ، پلاک 4
 
       

نمایندگان فروش

ثبت محصول خریداری شده

 

  

 

 

  

 

 

 

  

  

 

  

 

جهت ثبت محصول کلیک نمایید.
 a